Серія Jabra Engage

Серія Jabra Engage

Створені для підвищення рівня задоволеності клієнтів

Серія гарнітур для підвищення задоволеності клієнтів.

  • Кращий в галузі діапазон бездротового зв'язку і щільність мережі.
  • Досконалий мікрофон з функцією шумопоглинання, що забезпечує кристально чисте звучання мови.
  • Робота в режимі розмови протягом всього дня і вбудований індикатор зайнятості.
  • Вибір варіантів носіння, що придатні для різних умов роботи.

Jabra Engage 75 Stereo & Mono

Гарнітура преміум-класу Engage 75 забезпечує зручне бездротове підключення, тривалий час роботи від акумулятора і кришталево чисте звучання мови. Вона призначена для професіоналів, які потребують першокласної якості переговорів з клієнтами та підключенні до декількох пристроїв (одночасне з'єднання з 5 пристроями: настільним телефоном, софтфоном і мобільним телефоном/планшетом). Пристрій відповідає вимогам Skype for Open Office, його ефективне шумопоглинання і досконалі динаміки забезпечують приголомшливу якість зв'язку навіть в галасливих офісах.

Показати більше

Jabra Engage 75 Convertible

Гарнітура Engage 75 convertible покликана забезпечити ідеальний бездротовий зв'язок і кришталево чисте звучання мови. Вона призначена для професіоналів, які потребують першокласної якості переговорів з клієнтами та легкої гарнітурі з декількома варіантами носіння. Гарнітуру масою всього 18 г можна зручно носити з навушним кріпленням, наголів'ям або шийним кріпленням протягом всього дня. Одночасне підключення до декількох пристроїв в кількості до 5: настільного телефону, софтфону і мобільного телефону/планшету.

Показати більше

Jabra Engage 65 Stereo & Mono

Гарнітура преміум-класу Engage 65 забезпечує зручне бездротове підключення, тривалий час роботи від акумулятора і кришталево чисте звучання мови. Вона призначена для професіоналів, які потребують першокласної якості переговорів з клієнтами та підключення до двох пристроїв (настільний телефон і софтфон). Пристрій відповідає вимогам Skype for Open Office, його ефективне шумопоглинання і досконалі динаміки забезпечують приголомшливу якість зв'язку навіть в галасливих офісах.

Показати більше

Jabra Engage 65 Convertible

Гарнітура Engage 65 convertible покликана забезпечити ідеальний бездротовий зв'язок і кришталево чисте звучання мови. Вона призначена для професіоналів, які потребують першокласної якості переговорів з клієнтами та легкої гарнітурі з декількома варіантами носіння. Гарнітуру масою всього 18 г можна зручно носити з навушним кріпленням, наголів'ям або шийним кріпленням протягом всього дня. Можливе підключення до настільного телефону та софтфону.

Показати більше

Jabra Engage 50 Stereo & Mono

Гарнітура Jabra Engage 50 спроектована для використання із софтфонами і оснащена функцією шумопоглинання, щоб підвищити рівень задоволеності клієнтів контакт-центру.

Показати більше

Звернутися до відділу продажу

Наша група фахівців з продуктів може допомогти вам знайти найкраще рішення для своєї компанії. Швидке складання цінової пропозиції і рекомендацій для конкретних умов використання. Заповніть форму, і представник Jabra зв'яжеться з вами.

Подайте заявку на безкоштовне пробне використання

Якщо ви плануєте розгорнути у своїй компанії більше 50 одиниць, можна дізнатися у відділі продажу, чи зможете ви безкоштовно отримати обладнання для пробного використання.

Потрібна технічна підтримка?

Для отримання технічної підтримки та відповідей на пов'язані з гарантією питання зверніться до нашої Групи підтримки бизнесу.
Підтримка для бізнесу доступна з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

* Відноситься до варіантів Stereo і Mono Jabra Engage 75/65. 19 лютого 2018 р Див. факти на сайті Jabra.com/commercial-claims