Jabra PanaCast

Перше в світі інтелектуальне рішення для відеоконференцій з технологією «Plug and Play», що забезпечує відео у форматі 180° Panoramic-4K.

Вже в Україні

Ідеальне рішення для невеликих конференц-залів.

Jabra PanaCast - пристрій «Plug and Play», що покращує проведення нарад в приміщеннях за допомогою трьох 13-мегапіксельних камер і технології зшивання відео в режимі реального часу, що створює повний огляд приміщення на 180°. Насолоджуйтесь природною, всеохоплюючою перспективою без сліпих плям.

Всеохоплюючий

Унікальна технологія зшивання декількох відео в режимі реального часу, що забезпечує огляд на 180°

Розширюйте можливості ваших приміщень для нарад за допомогою передачі відео в форматі Panoramic-4K. Пристрій Jabra PanaCast використовує три 13-мегапіксельних камери і запатентовану технологію зшивання відео в режимі реального часу, забезпечуючи огляд приміщення на 180°. Насолоджуйтесь природною перспективою без сліпих плям.

4K Відео у форматі
3 Камери
180° Огляд

Інтелектуальний

Функція «Intelligent Zoom» і оптимізація відео

За допомогою функції «Intelligent Zoom» камери автоматично охоплюють всіх присутніх осіб, а функція «Vivid Auto-lighting» забезпечує відмінну якість передачі зображення, навіть в умовах освітлення, що постійно змінюється.

Jabra Evolve 65e
Jabra Evolve 65e
Jabra Evolve 65e
Jabra Evolve 65e

Простий

Метод підключення «Plug and Play» забезпечує швидке налаштування в кілька кроків

Функція «Plug and Play» спрощує спільну роботу: просто підключіть пристрій PanaCast до свого ноутбука або комп'ютера через USB-порт і готово!

Універсальний

Використовуйте в будь-якому приміщенні в будь-яких умовах

Пристрій PanaCast сумісний з передовими рішеннями для проведення відео- та аудіоконференцій. Він також сумісний з Microsoft Teams. Будьте впевнені, що незалежно від устаткування ваша команда зможе підключитися до наради.

Керований даними

Надає дані і відомості в режимі реального часу за допомогою API

Пристрій PanaCast забезпечує дані і відомості за допомогою API, що дозволяє компаніям автоматизувати свої робочі процеси, спрощувати керування ресурсами і підвищувати продуктивність і прибутковість, використовуючи аналіз великих даних.

Звернутися до відділу продажу

Наша група фахівців з продуктів може допомогти вам знайти найкраще рішення для своєї компанії. Швидке складання цінової пропозиції і рекомендацій для конкретних умов використання. Заповніть форму, і представник Jabra зв'яжеться з вами.

Подайте заявку на безкоштовне пробне використання

Якщо ви плануєте розгорнути у своїй компанії більше 50 одиниць, можна дізнатися у відділі продажу, чи зможете ви безкоштовно отримати обладнання для пробного використання.

Потрібна технічна підтримка?

Для отримання технічної підтримки та відповідей на пов'язані з гарантією питання зверніться до нашої Групи підтримки бизнесу.
Підтримка для бізнесу доступна з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00 за стандартним східним часом (EST).