Дійсно бездротові навушники

Бездротові навушники, розроблені для ідеального спілкування по телефону і відтворення музики

Jabra Elite 65t

Гарнітура Elite 65t покликана забезпечити найкращі і дійсно бездротові дзвінки по телефону і звучання музики. Вона призначена для тих, хто бажає повністю позбутися від заважаючих дротів і цінує високоякісний звук, як у випадку розмов, так і музики. До 5 годин роботи від акумулятора (15 годин при використанні зарядного чохла) і можливість налаштувати звучання музики відповідно до своїх уподобань за допомогою еквалайзера. Миттєвий доступ до Alexa, Siri® або Google Assistant™* і стійкість до впливу води та пилу відповідно до класу IP55.

Показати більше

Jabra Elite Active 65t

Гарнітура Elite Active 65t покликана повністю позбавити користувача від заважаючих дротів, забезпечуючи відмінне звучання мови, музики і дозволяючи займатися спортом. Вона призначена для тих, хто не бажає, щоб дроти заважали їх активному способу життя, і цінує високоякісний звук, як у випадку розмов, так і музики. Стійкі до впливу поту (клас IP56) навушники пропонують до 5 годин роботи від акумулятора (15 годин при використанні зарядного чохла) і можливість налаштувати звучання музики відповідно до своїх уподобань за допомогою еквалайзера. Миттєвий доступ до Alexa, Siri® або Google Assistant™*.

Показати більше

Jabra Elite Sport

Бездротові навушники Jabra Elite Sport гарантують чудову якість звучання музики й мови, а також можливість бездротового підключення для забезпечення максимальної продуктивності. За даними незалежних досліджень вони забезпечують найкращу якість звуку серед бездротових пристроїв. Це досягається за рахунок використання 4-мікрофонной технології.

Показати більше

Jabra Sound+

Додаток Jabra Sound+ ідеально поєднується з навушниками* Jabra, даючи можливість скористатися додатковими функціями і персоналізувати ваш пристрій Jabra. Виберіть свій голосовий помічник, налаштуйте музичний профіль, змініть налаштування рівня передачі зовнішніх звуків, відстежуйте заряд акумулятора і багато іншого. Додаток буде постійно розвиватися, надаючи нові функції для подальшого удосконалення ваших навушників. Так що з плином часу додаток стане ще краще, а з ним і ваш досвід використання Jabra.

*В даний час доступно тільки для Jabra Elite 65t

Показати більше ›