Бездротові дзвінки і музика

Бездротові навушники, розроблені для ідеального спілкування по телефону і відтворення музики

Серія Elite

Створені спеціально для тих, хто не сидить на місці, навушники серії Elite порадують вас найкращим звучанням мовлення і музики при бездротовій передачі сигналів. Ваші потреби, пов'язані з розмовами і прослуховуванням музики, повністю враховані за рахунок застосування ряду рішень: від акумулятора великої ємності до зручного шийного кріплення і самої конструкції дійсно бездротових навушників-вкладишів з шумопоглинаючими мікрофонами. Підключіть навушники до смартфону по Bluetooth 5.0 і скористайтеся еквалайзером для налаштування звуку відповідно до своїх вимог. 

Jabra Elite 65e

Гарнітура Elite 65e покликана забезпечити активне шумопоглинання професійного класу. Вона призначена для тих, хто очікує високу якість звучання мови і відтворення музики з використанням бездротового зв'язку, а також кардинальне усунення заважаючого фонового шуму. До 13 годин роботи від акумулятора (8 годин при постійно включеному активному шумопоглинанню), миттєвий доступ до Alexa, Siri® або Google Assistant™* і стійкість до впливу води та пилу відповідно до класу IP54.

Показати більше

Jabra Elite 65t

Гарнітура Elite 65t покликана забезпечити найкраще звучання музики і і дійсно бездротових дзвінків по телефону. Вона призначена для тих, хто бажає повністю позбутися дротів і цінує високоякісний звук, як у випадку мови, так і музики. До 5 годин роботи від акумулятора (15 годин при використанні зарядного чохла) і можливість налаштувати звучання музики відповідно до своїх уподобань за допомогою еквалайзера. Миттєвий доступ до Alexa, Siri® або Google Assistant™* і стійкість до впливу води та пилу відповідно до класу IP54.

Показати більше

Jabra Elite 45e

Гарнітура Elite 45e покликана забезпечити відмінну якість музики і бездротових дзвінків по телефону. Вона призначена для тих, хто цінує якісний звук і комфорт протягом усього дня. Гарнітура усуває фоновий шум з телефонних розмов, має гнучке шийне кріплення, еквалайзер і здатна пропрацювати від акумулятора до 8 годин. Миттєвий доступ до Alexa, Siri® або Google Assistant™* і стійкість до впливу води та пилу відповідно до класу IP54.

Показати більше

Jabra Elite 25e

Гарнітура Elite 25e призначена для тривалих розмов по телефону і прослуховування музики і ідеально підходить для тих, хто хоче активно користуватися пристроєм протягом усього дня, не заряджаючи його. Мікрофон з захистом від вітру забезпечує чудову якість звучання мови, гарнітура демонструє до 18 годин роботи від акумулятора і стійка до впливу води та пилу (клас IP54). Таким чином, у вас є все необхідне для використання пристрою протягом всього дня, в приміщенні або поза ним. Миттєвий доступ до Alexa, Siri® або Google Assistant ™ *.

Показати більше

Порівняння моделей

Скористайтеся спадним меню, щоб порівняти моделі Elite.

Jabra Elite 65t Детальніше﹥ Jabra Elite 65e Детальніше﹥ Jabra Elite 45e Детальніше﹥ Jabra Elite 25e Детальніше﹥   Jabra Elite 65t Детальніше﹥ Jabra Elite 65e Детальніше﹥ Jabra Elite 45e Детальніше﹥ Jabra Elite 25e Детальніше﹥
До 15 годин1 До 13 годин2 До 8 годин До 18 годин Акумулятор До 15 годин1 До 13 годин2 До 8 годин До 18 годин
Функція прослуховування оточуючих звуків Hearthrough і еквалайзер Активне шумопоглинання (ANC) і еквалайзер Еквалайзер Вібродзвінок Особливості Функція прослуховування оточуючих звуків Hearthrough і еквалайзер Активне шумопоглинання (ANC) і еквалайзер Еквалайзер Вібродзвінок
IP-55 IP-54 IP-54 IP-54 Клас IP IP-55 IP-54 IP-54 IP-54
2 роки3 2 роки3 2 роки3 1 рік, обмежена Гарантія 2 роки3 2 роки3 2 роки3 1 рік, обмежена

1 До 5 годин, 15 годин із зарядним чохлом
2 До 8 годин з включеним активним шумопоглинанням
3 2 роки гарантії стійкості до впливу пилу і води. Необхідна реєстрація в додатку Jabra Sound+

Jabra Sound+

Додаток Jabra Sound+ ідеально поєднується з навушниками* Jabra, даючи можливість скористатися додатковими функціями і персоналізувати ваш пристрій Jabra. Виберіть свого голосового помічника, налаштуйте музичний профіль, змініть налаштування рівня передачі зовнішніх звуків, відстежуйте заряд акумулятора і багато іншого. Додаток буде постійно оновлюватись, надаючи нові функції для подальшого удосконалення ваших навушників. Так що з часом додаток стане ще краще, а з ним і ваш досвід використання Jabra.

*Наразі доступний тільки для Jabra Elite 65t

Показати більше ›

Звернутися до відділу продажу

Наша група фахівців з продуктів може допомогти вам знайти найкраще рішення для своєї компанії. Швидке складання цінової пропозиції і рекомендацій для конкретних умов використання. Заповніть форму, і представник Jabra зв'яжеться з вами.

Подайте заявку на безкоштовне пробне використання

Якщо ви плануєте розгорнути у своїй компанії більше 50 одиниць, можна дізнатися у відділі продажу, чи зможете ви безкоштовно отримати обладнання для пробного використання.

Потрібна технічна підтримка?

Для отримання технічної підтримки та відповідей на пов'язані з гарантією питання зверніться до нашої Групи підтримки бизнесу.
Підтримка для бізнесу доступна з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00 за стандартним східним часом (EST).