Bluetooth

Насолоджуйтеся повною свободою від дротів з нашим асортиментом гарнітур Bluetooth. Чіткі і зрозумілі розмови в дорозі. Наші гарнітури міцні і призначені для комфортного носіння протягом всього дня. Виберіть свій варіант носіння з безлічі варіантів.

Elite 65t
Elite 65e
Elite 45e
Elite 65t
Elite 65e
Elite 45e
Elite 25e

Серія Jabra Elite

Створені спеціально для тих, хто не сидить на місці, навушники серії Elite порадують вас найкращим звучанням мовлення і музики при бездротовій передачі сигналів. Ваші потреби, пов'язані з розмовами і прослуховуванням музики, повністю враховані за рахунок застосування ряду рішень: від акумулятора великої ємності до зручного шийного кріплення і самої конструкції дійсно бездротових навушників-вкладишів з шумопоглинаючими мікрофонами.
 

Jabra Boost

Гарнітура Jabra Boost дуже проста у використанні. Голосові вказівки містять інструкції з виконання спряження, інформують про низький заряд акумулятора, а також про підключення до телефону або відключення від нього.

Jabra Talk 30

Позбавлена надмірностей гарнітура, що дарує бездротову свободу і відмінно вписується в персональний стиль користувача.

Jabra Steel

Jabra Steel - це наднадійна гарнітура для справжніх професіоналів своєї справи. За допомогою Jabra Steel ви будете залишатися на зв'язку в будь-якій ситуації: на об'єкті по коліно в багнюці або у відкритих всім вітрам лісах.

Jabra Classic

Зробіть виконання повсякденної роботи комфортнішим за допомогою класичної Bluetooth-гарнітури Jabra Classic. Нехай вас не бентежить її простий дизайн - за цією зовнішністю ховається потужний і функціональний пристрій.

Jabra Motion

Bluetooth моногарнітура з захистом від шумів і високоякісним звучанням. Використовуйте її в офісі і за його межами. Зручність носіння протягом всього дня.

Jabra BT2045

Перебуваючи вдома або в дорозі, використовуйте всі можливості ваших викликів і часу за допомогою Jabra BT2045.

Jabra Elite 25e

Гарнітура Jabra Elite 25e оснащена найкращим в своєму класі акумулятором, що забезпечує можливість бездротової роботи в режимі телефонних дзвінків і музики. Оцініть переваги 18-годинної роботи від акумулятора, стійкості до впливу вітру і води, а також нового дизайну шийного кріплення для зручного носіння протягом всього дня.

Jabra Halo Smart

Jabra Halo Smart - винятково зручні Bluetooth® навушники. Такі, що вам не захочеться їх знімати.

Jabra Move Wireless

Чистий скандинавський дизайн поєднується з чітким цифровим звуком. Максимальний комфорт завдяки виключно легкому, дуже м'якому і зручному наголов'ю. Виберіть один з трьох сучасних кольорів: Cayenne (червоний), Cobalt (синій) і Coal (чорний).

Jabra Tour

Відмінне HD-звучання і зручна конструкція. Jabra Tour подбає про дзвінки по телефону, в той час як ви зможете зосередити увагу на дорозі.

Гарнітури серії Jabra Talk

Зручні та стильні гарнітури Bluetooth Mono з одним навушником, що створені для роботи без перебоїв протягом усього дня, - відмінне доповнення до вашого телефону. В офісі або в дорозі, не займаючи руки, ви можете дзвонити і відповідати на телефонні дзвінки, не припиняючи виконувати безліч інших завдань.